Badania marketingowe w dniach 15-21 listopada 2021r.
Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. uprzejmie informuje, iż w dniach 15 – 21 listopada 2021 r. w pociągach WKD na odcinku W-wa Śródmieście WKD – Opacz przeprowadzone zostaną badania marketingowe w celu określenia liczby podróżnych ZTM korzystających z przejazdów w pociągach WKD.
Dodatkowo w kasach biletowych WKD oraz na naszej stronie internetowej www.wkd.com.pl dostępna jest ankieta.
Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w badaniach.
Pamiętamy o osobach związanych z EKD/WKD
Dzień Wszystkich Świętych oraz Zaduszki to czas refleksji i pamięci o osobach, z którymi czujemy się emocjonalnie związani. Wzorem lat ubiegłych w dniach poprzedzających uroczystości związane z dniem 1 listopada, WuKaDka uczci pamięć osób zmarłych zasłużonych dla historii EKD/WKD i rozwoju Spółki.
- Początek listopada to czas szczególny - to czas zadumy nad przemijaniem. Dla nas - pracowników WKD pamięć o zmarłych, którzy przez lata współtworzyli rozwój kolejki i jej historię jest niezmiernie istotna. Odwiedzając groby naszych kolegów oraz bohaterów walczących w szeregach AK oddajemy cześć i wyrażamy szacunek dla ich zasług.– powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.
Warszawska Kolej Dojazdowa to kolej z bogatymi tradycjami, którą aktywnie współtworzyły osoby zaangażowane w życie lokalnych społeczności oraz walczące o wolną i silną Polskę. Spółka ma świadomość, że podtrzymywanie pamięci i utrwalanie bohaterskich losów związanych z EKD/WKD jest szczególnie ważne, aby pamięć o nich przetrwała a czyny były wzorem do naśladowania dla kolejnych pokoleń.
Z okazji zbliżającego się Dnia Wszystkich Świętych oraz Dnia Zadusznego, przedstawiciele WuKaDki upamiętnią pracowników Spółki oraz osoby związane z historią EKD/WKD i działaniami podejmowanymi na rzecz historii polskiego kolejnictwa. W ramach tej inicjatywy kwiaty i znicze zostaną złożone na grobach pracowników WKD oraz pod tablicą Kolejarzy EKD – Żołnierzy AK w Grodzisku Mazowieckim, pod tablicą upamiętniającą pracowników EKD, zamordowanych podczas wojny i okupacji 1939-1945 w Podkowie Leśnej oraz przy grobie Stanisława Wysockiego, projektanta Drogi Żelaznej Warszawsko-Wiedeńskiej, pochowanego na Cmentarzu Powązkowskim w Warszawie.
https://archiwum.wkd.com.pl/aktualnosci.html#sigProGalleriae6f3ce87a0
Liczba pasażerów WKD w ciągu 9 miesięcy 2021 roku
Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że według zgromadzonych danych za okres 9 miesięcy 2021 roku, tj. od stycznia do września, sytuacja w przewozach pasażerskich na linii kolejowej WKD, podlegająca bieżącemu monitorowaniu, wykazuje utrzymującą się tendencję systematycznego, coraz bardziej dynamicznego wzrostu – po blisko półrocznym okresie znaczącego obniżenia poziomu kolejowych przewozów pasażerskich z uwagi na obostrzenia związane z epidemią koronawirusa, który to okres rozpoczął się na przełomie października i listopada 2020 roku i trwał do początku maja 2021 roku. Po podsumowaniu danych za 8 miesięcy br. w następującym po nich miesiącu wrześniu kontynuowany był wzrost liczby przewożonych pasażerów, wpływając znacząco na zmniejszenie powstałej różnicy względem analogicznego okresu roku 2020 (w ujęciu miesiąc do miesiąca).
Według danych zgromadzonych za okres 9 miesięcy 2021 roku z przejazdów pociągami na linii WKD skorzystało 3 330 996 pasażerów, tj. o 387 992 osoby mniej w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku, w którym przewieziono 3 718 988 osób – oznacza to spadek o 10,43%. Jednocześnie podkreslić należy, iż oznacza to korzystniejszy rezultat, przekładający się na wyższe wpływy z tytułu opłat za przejazdy w porównaniu z miesiącem sierpniem 2021 roku, w którym różnica ta wynosiła ponad 14%. Przewozy pasażerskie we wrześniu br. wzrosły o 20% względem poprzedniego miesiąca. Na wynik ubiegłego roku istotny wpływ miały dwa pierwsze miesiące sprzed ogłoszenia stanu epidemii, w ciągu których utrzymywały się obserwowane od kilku lat tendencje wzrostowe w zakresie liczby przewożonych pasażerów. Po tym okresie nastąpił bardzo głęboki spadek przewozów związany z wprowadzonymi licznymi restrykcjami z tytułu stanu epidemii, w tym ograniczeniami w przemieszczaniu się ludności z wykorzystaniem środków publicznego transportu zbiorowego.
Po dwóch okresach znacznego obniżenia przewozów pasażerskich sytuacja w tym zakresie zaczęła poprawiać się dopiero na wiosnę 2021 roku. W miesiącu czerwcu br. po raz pierwszy od września 2020 roku przekroczona została bariera 400 tys. – osiągając poziom 407 685 osób. Pierwszy z wakacyjnych miesięcy, lipiec br., utrzymał powyższy poziom – przewozy pasażerskie wyniosły 405 014 osób. W kolejnym miesiącu, sierpniu 2021 roku, przewozy ukształtowały się na poziomie 444 227 osób, co oznacza wzrost o w stosunku do lipca br. o ok. 10%. Pierwszy z powakacyjnych miesięcy – wrzesień, w którym po przywróceniu nauki stacjonarnej w szkołach, do pociągów WKD powróciło grono stałych podróżnych, osiągnął najwyższe wyniki przewozowe od stanu sprzed ogłoszenia stanu epidemii COVID-19, tj. od lutego 2020 roku. W ubiegłym miesiącu z przejazdów na linii WKD skorzystało ponad 530 tys. pasażerów, co stanowi wzrost o 14,78% w porównaniu z analogicznym okresem 2020 roku oraz wzrost o 11,07% w stosunku do planu założonego na rok bieżący. Wyniki przewozowe osiągnięte w ciągu 9 miesięcy 2021 roku w porównaniu do analogicznego okresu 2020 roku przedstawiono na poniższej grafice.
Przedstawiona tendencja oznacza, że pasażerowie – także ci najmłodsi – pomimo utrzymującej się wciąż trudnej i niepewnej sytuacji, systematycznie powracają do przejazdów pociągami uruchamianymi przez spółkę WKD, która niezmiennie stawia na bezpieczeństwo, będące wyznacznikiem dla wszelkich podejmowanych działań w celu uczynienia podróży bezpieczną, komfortową i niezawodną – w codziennych dojazdach do wszystkich miejsc i celów związanych z aktywnościami, mogącymi systematycznie zwiększać swój udział w życiu społeczno-gospodarczym stosownie do łagodzenia istniejących obostrzeń.
Wszystkie działania spółki WKD pozostają niezmiennie ukierunkowane na prowadzenie przewozów pasażerskich o odpowiedniej intensywności i sprawności, a także o najwyższym komforcie i bezpieczeństwie. Pozwalają z ostrożnym optymizmem spoglądać w nadchodzącą przyszłość, w której przy zachowaniu przez wszystkich najwyższej odpowiedzialności za zdrowie i życie współobywateli, powoli i systematycznie odbudowywane będą rola i znaczenie współczesnej kolei, w tym również WKD, jako bezpiecznego i niezawodnego środka transportu w codziennych dojazdach do pracy, szkoły, kultury, turystyki czy wypoczynku.
Zobacz: Liczba przewiezionych pasażerów WKD w ciągu 9 miesięcy 2021 roku w porównaniu do 2020 roku (kliknij na miniaturę aby powiększyć)
https://archiwum.wkd.com.pl/aktualnosci.html#sigProGalleriac62a9f3b12
Bądź widoczny - noś odblaski
W ramach kampanii pn. „Twoja bezpieczna WuKaDka” w październiku i listopadzie wspólnie z Komendą Powiatową Policji z Grodziska Mazowieckiego oraz Pruszkowa odwiedzamy lokalne przedszkola i szkoły podstawowe. Na spotkaniach z naszymi najmłodszymi podróżnymi rozmawiamy o bezpieczeństwie na drodze i na terenie kolejowym oraz przypominamy o obowiązku noszenia odblasków.
Warszawska Kolej Dojazdowa w ramach kampanii „Twoja bezpieczna WuKaDka” w październiku i listopadzie odwiedza przedszkola i szkoły podstawowe, które zgłosiły chęć udziału w akcji. Na spotkaniach WuKaDka wspólnie z Komendą Powiatową z Grodziska Mazowieckiego i Pruszkowa podkreśla jak ważne jest odpowiedzialne zachowanie, na co zwracać szczególną uwagę na terenie kolejowym ale również podczas drogi do szkoły oraz jak istotne jest noszenie odblasków.
- Edukacja naszych najmłodszych podróżnych w zakresie bezpieczeństwa zarówno na terenie kolejowym jak i na drodze jest niezmiernie ważna. A początek jesieni to dobry czas by przypomnieć i porozmawiać z dziećmi jakie zachowania gwarantują im bezpieczne dotarcie do szkoły, do domu, na plac zabaw czy boisko. – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.
Okres jesienno-zimowy to trudny czas nie tylko ze względu na często zmieniające się warunki pogodowe ale również ze względu na to, że dzień staje się coraz krótszy, co wpływa na pogorszenie widoczności. Statystyki policyjne pokazują, że jesienią i zimą do 1/3 wszystkich wypadków z udziałem pieszych dochodzi o zmroku, pomiędzy godziną 16 a 19. A piesi, którzy byli ofiarami większości wypadków, nie posiadali elementów odblaskowych. Musimy pamiętać, że pieszy posiadający elementy odblaskowe, które znajdują się w polu działania świateł pojazdu jest widoczny, co daje kierowcy dodatkowe sekundy na reakcję. Wydaje się to tak niewiele, ale wystarczy by niejednokrotnie uratować zdrowie a nawet życie pieszego. Dlatego tak ważne jest noszenie odblasków - może to być opaska, którą założymy na ramię, brelok przyczepiony do plecaka a nawet taśma odblaskowa, którą można przyszyć do ubrania. Nie ważne jaką formę odblasku wybierzemy, ważne żebyśmy GO mieli, bo to zwiększa nasze bezpieczeństwo.
Podczas październikowych i listopadowych spotkań w ramach kampanii „Twoja bezpieczna WuKaDka” przedszkolaki i uczniowie otrzymają odblaski, aby zadbać o swoją dobrą widoczność na drodze.
Przypominamy, nośmy odblaski i bądźmy widoczni! Odblaski mogą ocalić nasze zdrowie a niekiedy nawet i życie.
Zapraszamy również do posłuchania audycji, która emitowana była na antenie radia Bogoria w dniu 22.10.2021 r. w ramach kampanii "Twoja bezpieczna Wukadka".
Link do audycji poniżej:
Audycja w radiu Bogoria w dniu 22.10.2021 r.
Regaty o puchar WuKaDki z okazji 20-lecia działalności spółki WKD
Na jeziorze Kisiajno odbyły się regaty z okazji 20-lecia działalności spółki Warszawska Kolej Dojazdowa. Rywalizacja była zacięta a pogoda sprzyjała żeglarskim zmaganiom i pozwoliła cieszyć się otaczającą naturą w sportowej atmosferze.
W dniach 23-26.09.2021 r. nad jeziorem Kisiajno w okolicach Giżycka odbyły się regaty o puchar WuKaDki. Regaty zostały zorganizowane wspólnie z Grodziskim Klubem Żeglarskim „Czysty Wiatr” z okazji przypadającej w tym roku 20. rocznicy działalności spółki WKD. Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. samodzielną działalność gospodarczą rozpoczęła 1 lipca 2001 roku. Był to pierwszy etap przekształceń własnościowych, który zakończył się usamorządowieniem Spółki.
W pięknych okolicznościach przyrody, wśród urokliwych mazurskich jezior, w sportowej rywalizacji wzięło udział 11 zespołów żeglarskich. Dwie załogi reprezentowały WuKaDkę, jedna Koszalin a pozostałe składały się z członków Klubu Żeglarskiego „Czysty Wiatr" i sympatyków żeglarstwa wywodzących się z lokalnych gmin położonych wzdłuż linii WKD.
- Rocznica 20- lecia działalności Spółki to dobra okazja do żeglarskiego spotkania. Dziękuję wszystkim załogom za sportowe współzawodnictwo i przyjacielską atmosferę. Cieszę się, że WuKaDka wspólnie z Grodziskim Klubem Żeglarskim „Czysty Wiatr” upamiętniła w ten sposób rocznicę powstania spółki WKD. – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.
Rywalizacja pomiędzy załogami była zacięta ale z zachowaniem zasady fair play. Pogoda sprzyjała żeglarskim zawodom i pozwoliła na sportowo uczcić 20-lecie działalności spółki WKD. Wieczorem, po pełnych emocji zmaganiach pod żaglami, wszyscy biorący udział w regatach mieli okazję usiąść przy ognisku, porozmawiać i przy dźwiękach gitary wspólnie pośpiewać szanty.
https://archiwum.wkd.com.pl/aktualnosci.html#sigProGalleria849a502fa8
WuKaDka wspiera działania UTK podejmowane w ramach kampanii pn. „Kolejowe ABC”
Podczas 14. Międzynarodowych Targów Kolejowych TRAKO odbyła się uroczysta inauguracja II edycji kampanii „Kolejowe ABC”, której organizatorem jest Urząd Transportu Kolejowego. Warszawska Kolej Dojazdowa jest jednym z przewoźników kolejowych zaproszonych do współpracy w ramach tego projektu.
W dniu 23.09.2021 w trakcie targów TRAKO odbyła się konferencja poświęcona rozpoczęciu drugiej już edycji kampanii edukacyjnej „Kolejowe ABC”, której pomysłodawcą jest Urząd Transportu Kolejowego. W trakcie wydarzenia odbyło się uroczyste podpisanie przez Ignacego Górę – Prezesa UTK umów o współpracy w zakresie promowania bezpieczeństwa na obszarze kolejowym z przedstawicielami rynku kolejowego. Wśród interesariuszy zaproszonych do projektu była również Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. Ze strony WKD umowę podpisywali: Michał Panfil – Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny oraz Jolanta Dałek – Członek Zarządu, Dyrektor ds. Ekonomiczno-Finansowych.
- Podnoszenie wiedzy na temat bezpiecznych zachowań na terenie kolejowym wśród podróżnych jest bardzo ważne. Dlatego też z nieukrywaną przyjemnością Warszawska Kolej Dojazdowa przyjęła zaproszenie do współpracy w ramach kampanii „Kolejowe ABC”. Spółka jest również w trakcie realizacji kampanii społeczno-informacyjnej pn. „Twoja Bezpieczna Wukadka”, której celem jest przypomnienie o prawidłowych zachowaniach podczas przekraczania przejazdów kolejowych oraz korzystania z transportu kolejowego. Liczymy, że wspólne działania przyczynią się do poprawy bezpieczeństwa na kolei. – powiedział Michał Panfil, Prezes Zarządu WKD.
Kampania pn. „Kolejowe ABC” realizowana przez Urząd Transportu Kolejowego jest ogólnopolską kampanią informacyjno-edukacyjną z zakresu bezpieczeństwa na terenie kolejowym skierowaną do dzieci i młodzieży oraz ich rodziców, opiekunów i nauczycieli. Działania w ramach projektu prowadzone są dwutorowo. Pierwszym rodzajem działań są zajęcia edukacyjne realizowane w przedszkolach i szkołach podstawowych na terenie całej Polski. Drugim rodzajem działań jest informacyjno-edukacyjna kampania medialna na rzecz poprawy szeroko rozumianego bezpieczeństwa pasażerów. Urząd Transportu Kolejowego realizuje kampanię pn. „Kolejowe ABC” od 1 stycznia 2017 r. Więcej informacji na temat kampanii można znaleźć pod adresem: https://kolejoweabc.pl/.
https://archiwum.wkd.com.pl/aktualnosci.html#sigProGalleria8ce9327df5
W dniu 19 września br. WuKaDka wspólnie ze Stowarzyszeniem Klub Miłośników EKD/WKD zorganizowała Dzień Otwarty na terenie lokomotywowni w Grodzisku Mazowieckim
W dniu 19 września br. Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. wspólnie ze Stowarzyszeniem Klub Miłośników EKD/WKD zorganizowała Dzień Otwarty na terenie lokomotywowni w Grodzisku Mazowieckim. W godzinach 11:30-16:00 wszyscy zainteresowani historią i współczesnością "WuKaDki" mieli możliwość zwiedzenia zabytkowej hali przeglądowo-naprawczej EKD, w której zlokalizowano dwa pojazdy historyczne spółki - wagon angielski EN80-16 oraz elektryczny zespół trakcyjny EN94-40. Ponadto w świeżo odrestaurowanym obiekcie można było zobaczyć repliki riksz oraz obyć nimi sentymentalną przejażdżkę po terenie hali. Dodatkowym smaczkiem dla miłośników historii transportu kolejowego okazała się replika przystanku EKD z lat trzydziestych i czterdziestych XX wieku, a także symulator działania hamulca Oerlikon, który odzwierciedlał działanie tego elementu sterowania
w pojazdach serii EN94.
Kolejnymi atrakcjami Dnia Otwartego była prezentacja współczesnego taboru kolejowego eksploatowanego przez spółkę Warszawska Kolej Dojazdowa. Do dyspozycji zwiedzających czekały przedstawiciele pojazdów serii EN97 oraz EN100, które zostały dostarczone w ostatnich latach odpowiednio przez Pese Bydgoszcz i Newag Nowy Sącz w łącznej liczbie 20 sztuk. Każdy z gości mógł zajrzeć do przestrzeni pasażerskiej oraz kabiny maszynisty, gdzie pracownicy WKD oraz przedstawiciele Stowarzyszenia Klub Miłośników EKD/WKD przybliżali tajniki techniki prowadzenia pojazdów szynowych.
Ostatnim punktem obchodów Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu w Grodzisku Mazowieckim była Izba Tradycji EKD/WKD im. Tadeusza Gawrońskiego, która w reżimie sanitarnym czekała na zwiedzających. Wewnątrz wszyscy zainteresowani podziwiali obecnie prezentowaną wystawę tematyczną o historii EKD/WKD wzbogaconą o liczne eksponaty i pamiątki takie jak: zdjęcia i dokumenty związane z działalnością EKD/WKD, bilety, akcesoria pojazdów szynowych, przedmioty wyposażenia technicznego, modele taboru czy makiety stacji i budynków.
W zorganizowanym wydarzeniu wzięło udział około 300 osób z Grodziska i miejscowości zlokalizowanych na trasie linii kolejowej nr 47 i 48 (Grodzisk Mazowiecki Radońska - Warszawa Śródmieście WKD /Milanówek Grudów - Podkowa Leśna Główna).
Dziękujemy, że byliście Państwo z nami.
https://archiwum.wkd.com.pl/aktualnosci.html#sigProGalleriac0bd135037
Ważność legitymacji studenckich, doktoranta oraz służbowej nauczyciela akademickiego
Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, iż w związku z wejściem w życie z dniem 15 sierpnia 2021 r. rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 sierpnia 2021 r. uchylającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania niektórych podmiotów systemu szkolnictwa wyższego i nauki w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. poz. 1464):
- legitymacje studenckie,
- legitymacje służbowe nauczycieli akademickich,
- legitymacje doktoranta,
pozostają ważne przez 60 dni od dnia uchylenia rozporządzenia, tj. do 14 października 2021 r. Od 15 października br. konieczne będzie posiadanie na legitymacjach nowego hologramu potwierdzającego status studenta lub doktoranta w danym semestrze bieżącego roku akademickiego.
NA PRZEJAZDACH DROGOWO-KOLEJOWYCH WŁĄCZ MYŚLENIE I BĄDŹ BEZPIECZNY
Warszawska Kolej Dojazdowa od maja tego roku prowadzi kampanię pn. "Twoja bezpieczna WuKaDka". Kampania przypomina zmotoryzowanym, rowerzystom i pieszym o prawidłowych zachowaniach podczas przekraczania przejazdów kolejowych oraz o zagrożeniach życia i zdrowia do których może dojść w tych miejscach. Niestety, pośpiech, brawura, nieuwaga nadal dominują nad rozsądkiem. Dlatego mówimy BĄDŹ UWAŻNY NA PRZEJAZDACH KOLEJOWYCH, WŁĄCZ MYŚLENIE.
Warszawska Kolej Dojazdowa utrzymuje infrastrukturę w najlepszym stanie technicznym aby zapewnić bezpieczne warunki podróży zarówno dla uczestników ruchu drogowego jak i pasażerów WKD. Nasze działania zostały dostrzeżone przez Urząd Transportu Kolejowego, czego świadectwem było przyznanie w 2018 r. nagrody w konkursie „Kultura bezpieczeństwa w transporcie kolejowym” za przedsięwzięcia na rzecz podnoszenia poziomu bezpieczeństwa na przejazdach kolejowych WKD. Ponadto Warszawska Kolej Dojazdowa w ramach prowadzonej kampanii „Twoja bezpieczna Wukadka” przypomina o zasadach bezpieczeństwa na przejazdach kolejowo-drogowych i mówi „STOP” brawurze oraz łamaniu przepisów na przejazdach i przejściach kolejowych. Warto podkreślić, że w tym roku przejazdy kolejowe znajdujące się na linii WKD zostaną podłączone bezpośrednio do systemu numeru alarmowego 112. Na krzyżach św. Krzysztofa zlokalizowanych przy przejazdach zostaną zamieszczone żółte naklejki z numerem alarmowym pod który będzie można zgłosić niebezpieczne zdarzenie.
- Wyniki badań jednoznacznie wskazują, że to pośpiech, ignorancja, brawura i brak rozsądku są najgroźniejszymi zabójcami na torach. Dlatego też kampanią "Twoja bezpieczna WuKaDka" zachęcamy do bezpiecznych zachowań na przejazdach kolejowych. – powiedział Tomasz Tretter, Członek Zarządu WKD.
Na obszarze kolejowym jednymi z najbardziej niebezpiecznych miejsc są przejazdy kolejowo-drogowe. To na nich najczęściej dochodzi do wypadków, które z reguły mają tragiczne następstwa.Ich uczestnicy wskutek odniesionych obrażeń niestety ponoszą śmierć albo doznają ciężkich obrażeń, wymagających długotrwałego i często kosztownego leczenia. Od stworzenia odpowiednich warunków przewozowych ale przede wszystkim od zachowania uczestników ruchu drogowego zależy czy bezpiecznie i punktualnie wszyscy podróżujący dotrą do celu. Choć od lat wiele zostało powiedziane na ten temat nadal są tacy, którzy ignorują migający czerwonym światłem sygnalizator przed przejazdem kolejowo-drogowym, sądząc, że jest to tylko sygnał ostrzegawczy, a nie kategoryczny zakaz wjazdu na tory. Nadal znajdują się też tacy, którzy uważają, że przejechanie slalomem między opuszczonymi rogatkami to przejaw sprytu i oszczędność czasu, a nie skrajnej głupoty i igranie ze śmiercią. Statystyki są bezlitosne, wypadki na przejazdach kończą się w szpitalu a 3 z 5 osób w Polsce ginie w zderzeniu z pociągiem.
Pamiętajmy, że najlepszą tarczą chroniącą kierowców i pieszych przed nieszczęściem jest odpowiedzialność, rozsądek i dobre decyzje – zgodne z przepisami prawa, które dają szansę na zdrowie i długie życie.
Kierowco, włącz myślenie! - dzięki temu Ty i inni podróżujący będą bezpieczni.
Zachęcamy do obejrzenia kolejnego spotu informacyjnego przygotowanego w ramach kampanii "Twoja bezpieczna Wukadka"
Link do naszego kanału Youtube poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=bMDCvNk5TmY
Zapraszamy również do posłuchania audycji, która emitowana była na antenie radia Bogoria w dniu 17.09.2021 r. w ramach kampanii "Twoja bezpieczna Wukadka".
Link do audycji poniżej:
Audycja w radiu Bogoria w dniu 17.09.2021 r.
Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu
KONKURS "ZNAJDŹ EKO LOGO WKD"
Regulamin konkursu pn. "Znajdź eko logo WKD"
Karta konkyrsowa konkursu pn. "Znajdź eko logo WKD"
KONKURS "KRZYŻÓWKA WUKADKA"
Regulamin konkursu pn. "Krzyżówka WuKaDka"
Karta konkursowa konkursu pn. "Krzyżówka WuKaDka" oraz krzyżówka